درباره

خوش اومدین !

این وبلاگ، وبلاگ شخصی منه.جایی برای نوشتن و به اشتراک گذاشتن موضوعاتی که از اونا لذت میبرم.

 

وبلاگ‌نویسی رو اوایل نوجوونی شروع کردم . با اینترنت کند و خسته کننده ی دایل آپ ساعت ها منتظر می‌موندم که یه عکس لود و دانلود بشه و دوباره روی وبلاگم آپلودش کنم .اون زمان دنیای اینترنت برام پدیده‌ ی جدیدی بود و اولین روش اشتراک گذاری که با اون آشنا شدم ، وبلاگ.

کم‌کم شبکه های اجتماعی اومدن و نقش وبلاگ کمرنگ شد .شبکه های اجتماعی ابزار‌های جذابی برای انتقال سریع اخبار بودن،مدام بهترو بهتر میشدن و میتونستی در کم ترین زمان پستای مورد علاقتو ببینی و لایک کنی .

منم برای یه مدت طولانی وبلاگ نوشتنو رها کردم .شاید برای اینکه دیگه جذابیت گذشتشو نداشت . شاید برای اینکه فکر میکردم به اشتراک گذاری مطالب از طریق وبلاگ کار بیهوده ایه وقتی راه های محبوب‌ تری برای رسیدن به اون مطالب پیدا میشه.شاید هم تنبل شده بودم.

ولی تفاوت نوشتن در وبلاگ و شبکه های اجتماعی مثل تفاوت خوندن کتاب کاغذی و الکترونیکیه.درسته که شاید دوتاشون تو رو به هدفت که خوندنه برسونن ولی اولی حس بهتری داره و تو رو با کتاب پیوند میده(اگه نظرتون این نیست،کاملا قابل احترامه) . در ضمن میتونی با یه سرچ ساده ی گوگل(یا DuckDuck Go)  همه ی دانش و تجربه ای که تو وبلاگ ها انبار شده یکجا ببینی .این دانش و تجربه در شبکه های اجتماعی متداول ،پراکندس و تعداد کسایی که می‌تونن ازش استفاده کنن محدود به یک کانال ، گروه یا چیز های مشابه خواهد بود.

خب ، داره طولانی میشه .

من کتاب(بخصوص ادبیات ژانری)، اخبار تکنولوژی و کد زدن رو دوست دارم و در راستای علایقم مینویسم . از خوندن نظراتتون برای هر پستی خوشحال میشم .

کیمیا سعادت

۵ بهمن ۱۳۹۶